Jakość w doskonałej cenie

AJ Fernandez, znany i ceniony producent najwyższej jakości cygar klasy premium, zdecydował, że szeroki rynek wymaga wprowadzenia dobrej jakości cygar w klasie ekonomicznej. Eksperymentując z mieszankami tytoni, mającymi zapewnić dobry stosunek klasy do ceny, wybrał jedną z nich.

BLEND 15 to pierwotnie robocza nazwa, stosowana na etapie produkcji, która stała się podstawą nowej marki, w trzech formatach: Short Robusto, Robusto oraz Toro. Premiera nowej marki ma miejsce z końcem 2020 roku.

AJ, by jeszcze bardziej skupić się na przystępnej wartości, pierwszy raz w swojej kreacji słynącej z pięknych, dopracowanych grafiką i jakością wykonania pudełek, nowe cygara proponuje w bardzo prostym papierowym opakowaniu, tzw. bundle, zawierającym jedynie 15 sztuk.

BLEND 15 to dobry start do innych marek tego producenta. To również znakomita propozycja na demokratyczną cenowo oraz nieskomplikowaną przyjemność, wiedząc, że wyszła ona spod ręki mistrza, jakim bez wątpienia jest AJ Fernandez.

Blend 15

BLEND 15 w formacie Toro, Robusto i Short Robusto tworzą wyłącznie tytonie z lokalnych nikaraguańskich plantacji, ręcznie zwijanie we własnej manufakturze w Esteli, zakończony pokrywą typu Habano Sun Grown. W charakterze dominują nuty korzenne, przełamane nutą pieprzu, wytrawnej skóry i tostu. Esencjonalne, o mocy średniej do pełniej. Bardzo dobra konstrukcja zapewnia idealne spalanie.

To doskonała alternatywa dla budżetowych cygar wprowadzająca w szeroki świat kreacji AJ Fernandeza.

AJ Fernandez Blend 15 mix

 

Strona zawiera wyroby tytoniowe i jest dostępna dla osób pełnoletnich.
Kliknij WCHODZĘ jeśli jesteś osobą pełnoletnią.

preloader