Sprzedaż hurtowa

Cigar Koneser, od ponad 20 lat prowadzi sprzedaż hurtową i dystrybucyjną. Nasi klienci to: sklepy specjalistyczne, sklepy alkoholowe i prezentowe, trafiki;  to również szeroko rozumiana HORECA – hotele, restauracje, kasyna, kluby, również kluby golfowe, itd.

Dedykowany asortyment

Dla każdego rodzaju punktu sprzedaży przygotowujemy asortyment dedykowany do jego możliwości i potencjału. To zawsze selekcja oparta o kraj pochodzenia, format, czas palenia, moc, klasyki / nowości, sposób jednostkowego pakowania, jak i przekrój cenowy.

Prezentacja cygar

Naszych Klientów wspieramy humidorami ekspozycyjnymi, akcesoriami cygarowym, kartą menu każdorazowo specjalnie przygotowaną do docelowego asortymentu. Unikalną formą wsparcia jest również strona internetowa dedykowana do danego punktu sprzedaży, zawierająca informacje o produktach, obsługiwana z własnych smartfonów czy tabletów personelu. Uzupełnia ona tradycyjną, drukowaną kartę 'Cigar Menu’.

Szkolenia

Każdorazowo, na życzenie Klienta, przeprowadzamy szkolenie merytoryczne, produktowe i techniczne.

Prezentacja na eventach

Wydarzenia firmowe są również stałą formą naszej promocji i sprzedaży. W ich trakcie prezentujemy Państwa gościom skrócone w formie treści szkoleniowe, płynnie przechodząc do degustacji.

Cygara odpowiednio dobrane, przygotowane i zaprezentowane były atrakcją setek imprez, które prowadziliśmy w trakcie naszej zawodowej przygody z cygarami klasy premium.

Kontakt

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegółową ofertę współpracy, prosimy o kontakt bezpośredni:

tel. 790 798 365

mail: w.jaroszewicz@cigarkoneser.pl

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy

Wojciech Jaroszewicz, Cigar Koneser