Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Twórca DH Boutique Cigars – Didier Houvenaghel łączy subiektywne i obiektywne, naukowe i filozoficzne podejście do degustacji, angażujące wszystkie zmysły miłośników cygar.

Czytaj więcej

Według niego spotkanie z cygarami powinno odbywać się z otwartym umysłem i namiętnym uznaniem, zwiększając w ten sposób radość z degustacji i intensywność przyjemności.

La Preferida to stara kubańska marka, pochodząca z końca XIX wieku, odtworzona w 2017 roku. Pierwotnie stworzona została z myślą o uhonorowaniu kobiet i wśród nich upatrująca głównie odbiorców. Niebieski i biały kolor w ikonografii marki, w połączeniu z regionem Karaibów, symbolizuje matkę wszystkich żywych istot, a być może także władcę mórz i oceanów. Białe róże symbolizują czystość i niewinność, a także poufność i wierność. Białe wachlarze zaś elegancję i tajemniczość. W dole widać złote symbole: świecąca gwiazda reprezentuje wolność, a wiązki pszenicy symbolizują dobrobyt. Kolorami, symboliką oraz stylem La Preferida ma odzwierciedlać kobiecość, piękno, charakter i życie.

W swoim charakterze balansuje między słodyczą, średnią mocą i subtelnością charakteru. Aksamitne smaki nadają zaskakującą głębię, intensywność, a jednocześnie elegancję doznań. Tworzy ją mieszanka tytoniu z czterech krajów. Pokrywa, typu Habano pochodzi z Ekwadoru, zawijacz z Meksyku, blend zaś z Hondurasu i Nikaragui, gdzie najstarsze liście leżakują do ponad 6 lat, zanim zostają użyte do produkcji.

pokaż pomocnika bloków

Czas palenia

Długość

Format

Kraj pochodzenia

Moc

Pokrywa

Ring