Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sixty czyli sześćdziesiąt oznacza okrągłą rocznicę urodzin, jaką w 2021 obchodził wybitny twórca cygar klasy premium Rocky Patel. Jednocześnie SIXTY to najbardziej wyczekiwania nowość roku.

Czytaj więcej

Mimo, że oficjalna premiera miała miejsce tego roku na targach w Las Vegas, to jej międzynarodowa kariera zaczyna się właśnie teraz, w wiosną 2022 roku.
Cygara Rocky Patel SIXTY stworzone specjalnie na diamentową rocznicę, ucieleśniają ducha jakości, innowacji i luksusu. Zanim powstały, Rocky ze swoim zespołem przetestował aż 145 różnych kombinacji. Finalnie do ich budowy wykorzystany jest wyselekcjonowany, najwyższej jakości tytoń z Nikaragui. Pokrywa to ciemnobrązowy soczysty i słodkawy liść z meksykańskich plantacji doliny San Andres, których Patel jest wielkim fanem, bardzo skutecznie komponując je w wielu znakomitych cygarach. Wybrane liście dojrzewały co najmniej 6 lat, zaś gotowe cygara to kolejne dwa lata leżakowania. Dzięki temu całość stała się spójna, doskonale wygładzona i harmonijnie wyważona.

pokaż pomocnika bloków

Czas palenia

Długość

Format

Kraj pochodzenia

Moc

Pokrywa

Ring