Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Cigar Aficionado, zarówno początkujący, jak i ten bardziej zaawansowany zauważy, że znalezienie, wśród ogromnej ilości i różnorodności, idealnego stylu tytoniu i odpowiadających jemu cygar, wymaga czasu.

Czytaj więcej

Każde ma inny charakter, moc, aromat, retro hale czy profil smakowy. Dane cygaro może być przyjemne dla jednej osoby; dla innej  – za mocne lub za delikatne. Jest to jeden z powodów, dla których samplery są opcjonalnym rozwiązaniem. Jak sama nazwa wskazuje, ‘tester’ zawiera różne ich rodzaje.

Opakowania to eleganckie pudełka lub często torebka strunowa, tzw. freshpack. W czasie podróży czy weekendowych wypadów zapewnia ona wystarczające warunki do właściwego przechowywania cygar. Freshpacki jednak nie są stałymi zamiennikami podróżnych humidorów.

Sampler może być doskonałym prezentem. Warto poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, jaki typ cygara lubi dana osoba. Z drugiej strony aficionado, który nie jest całkowicie pewny, które kupić, może w wybranych zestawie nabyć zarówno produkty najbardziej uznanych marek, w innym – butikowych producentów. Te ostatnie często zaskakują swoją niezwykłą jakością i mogą być odkryciem nowego wymiaru degustacji.

Każdy sampler jest zbudowany wokół określonego motywu, jak np : ten sam format, określona marka, moc, kraj pochodzenia, różne wielkości z tej samej serii czy też różne marki tego samego producenta.

Są one często bardziej przystępne cenowo w stosunku do tych samych cygar kupowanych pojedynczo. Jednocześnie pozwalają nie podejmować od razu inwestycji w całe pudełko.

Wybierz jeden z proponowanych przez firmę Cigar Koneser samplerów do kolejnego testowania już sobie znanych doznań czy poszukiwania nowych.

pokaż pomocnika bloków

Czas palenia

Długość

Format

Kraj pochodzenia

Moc

Pokrywa

Ring