Tytoń od tysięcy lat był pośrednikiem między bogami a ludźmi. Pierwotnie palenie było wyłącznym przywilejem szamanów, którzy używali liści tytoniu do praktykowania medycyny i obrzędów inicjacyjnych. W ich rytuałach zaciąganie się lub żucie tytoniu komunikowało ich z bóstwami, dawało im moc i zbliżało do bogów.

Marka UMNUM, według pragnienia jej twórców, narodziła się, aby złożyć głęboki hołd rdzennym mieszkańcom Ameryki Środkowej palących wspólnie tytoń, jako osi braterskiej jedności między wszystkimi członkami swojej społeczności, jako poszanowanie przyrody i praw natury. To podstawowe zasady, przekazywane przez pokolenia, które należy pielęgnować.

Umnum cigars
umnum cigars

Banderolka UMNUM przedstawia szamana, uzdrowiciela, który paląc tytoń popada w ekstazę i łączy się z bogami i duchami. Jej czarne tło symbolizuje mityczny świat snów. Kolor złoty oznacza ogień i popiół, nieodłączne elementy tytoniu.

UMNUM to wymarzona podróż w czasie i przestrzeni, łącząca boskim dymem, jak również określane jest cygaro przez współczesnych cigar aficionado, z pierwszymi palaczami tytoniu na Ziemi. Boski dym i duchy rdzennych przodków mają chronić nas przed złymi mocami….

Umnum cigars

UMNUM, o wkładce typu long filler, oferuje bardzo dobry, zrównoważony smak i przyjemny aromat. Oleista, drobno żyłkowa pokrywa typu Sun Grown Nikaragua wraz z tytoniami z Indonezji, Hondurasu i Nikaragui z trzech regionów: Jalapa, Esteli i Jamastran oferuje skórzany, lekko ziemisty i orzechowy profil, przełamany posmakiem tostu, karmelu, drewna i kawy. Ich esencjonalność jest na średnim poziomie, zapewniając dużą aromatyczność. Umnum to doskonały stosunek jakości do ceny.

W sprawie bieżących zamówień i zakupów prosimy o kontakt mailowy: sklep@cigarkoneser.pl

Umnum Bond Half Corona

Odwiedź stronę producenta https://www.umnumcigars.com/

 

Strona zawiera wyroby tytoniowe i jest dostępna dla osób pełnoletnich.
Kliknij WCHODZĘ jeśli jesteś osobą pełnoletnią.

preloader