Tytoń od tysięcy lat był pośrednikiem między bogami a ludźmi. Pierwotnie palenie było wyłącznym przywilejem szamanów, którzy używali liści tytoniu do praktykowania medycyny i obrzędów inicjacyjnych. W ich rytuałach zaciąganie się lub żucie tytoniu komunikowało ich z bóstwami, dawało im moc i zbliżało do bogów.

Marka UMNUM narodziła się, aby złożyć głęboki hołd rdzennym mieszkańcom Ameryki Środkowej. Palili oni wspólnie tytoń hołdując jedność między wszystkimi członkami swojej społeczności oraz poszanowanie przyrody i praw natury. To podstawowe zasady, przekazywane przez pokolenia, które należy pielęgnować.

Umnum cigars
umnum cigars

Banderolka UMNUM przedstawia szamana, uzdrowiciela, który paląc tytoń popada w ekstazę i łączy się z bogami i duchami.

Jej czarne tło symbolizuje mityczny świat snów. Kolor złoty oznacza ogień i popiół, nieodłączne elementy tytoniu.

UMNUM to wymarzona podróż w czasie i przestrzeni, łącząca boskim dymem, jak również określane jest cygaro przez współczesnych cigar aficionado, z pierwszymi palaczami tytoniu na Ziemi. Boski dym i duchy rdzennych przodków mają chronić nas przed złymi mocami….

Umnum cigars

UMNUM, o wkładce typu long filler, oferuje bardzo dobry, zrównoważony smak i przyjemny aromat. Oleista, drobno żyłkowa pokrywa typu Sun Grown Nikaragua wraz z tytoniami z Indonezji, Hondurasu i Nikaragui z trzech regionów: Jalapa, Esteli i Jamastran oferuje skórzany, lekko ziemisty i orzechowy profil. Dodatkowo przełamany posmakiem tostu, karmelu, drewna i kawy. Ich esencjonalność jest na średnim poziomie, zapewniając dużą aromatyczność. Umnum to doskonały stosunek jakości do ceny.

Umnum Bond Half Corona

Odwiedź stronę producenta https://www.umnumcigars.com/

 

Strona zawiera wyroby tytoniowe i jest dostępna dla osób pełnoletnich.
Kliknij WCHODZĘ jeśli jesteś osobą pełnoletnią.

preloader